Відповідь матері, яка втратила сина в Іловайському котлі: «Мій син навчався в університеті Франції. Вільне спілкування 5 мовами, не завадило йому залишити навчання»

Новости

Oksana Grigoryuk

Мій син,навчася в університеті Франції. Знання , і вільне спілкування п’ятьма мовами, не завадило йому залишити навчання, та поїхати захищати НАШУ БАТЬКІВЩИНУ, у складі ЗСУ ,. 28 бригада . До чого ви приплітаєте мову . Ваші вальцмани, які знищують НАЙКРАЩИХ СИНІВ УКРАЇНИ ,в котлах та окопах.

Вашим вальцманам ,вдягнутмм в вишиванки та perfecto, володіючи українською мовою, абсолютно НІЧОГО не заважає мати бізнес з рашею та заробляти свої мільярдні статки на крові НАШИХ ЗАГИБЛИХ СИНІВ(це відповідь матері,що віддала сина тим,хто спекулює на мові!

Порохоботи, ви зовсім з глузду з’їхали???? Це ви , істоти , пишете про дитину, який залишив навчання в університеті Франції, і поїхав ЗАХИЩАТИ НАШУ БАТЬКІВЩИНУ????? Бог вам СУДДЯ… Жалкую лише про те, що мій син захищав , і вас покидьків.

Світлина від Oksana Grigoryuk.

**********

Калина Київська:
Це взято з коментів, де обговорювалось питання,що патріот тільки українською розмовляє….Це відповідь матері,яка віддала свого сина. Знання мови це не індикатор патріотичності! Вона втратила сина і не патріот…А порох говорить,то патріот? Мух від котлет відділяйте

Діана Стасюк:
Порошенко розмовляє ІЗИКОМ, не мовою! А на камеру — він суржиком, і тe… не завжди!

Джерело