За добу зібрали 600 млн євро!! Люди довіряють президенту, фондом не буде керувати його дружина, кум, сват, бізнес партнер

Новости Общество

Всеволод Дорошенко

Вчора ввечері Макрон оголосив про збір коштів на відновлення Нотр-Дам!

За ніч вже зібрано близько 600  млн.€, люди довіряють президенту, знають точно, що фондом не буде керувати його дружина, кум, сват, бізнес партнер і вони не розкрадуть зібрані гроші!

Джерело

*******
На відновлення Нотр-Даму за добу зібрали 600 млн євро

Родина французьких мільярдерів Піно виділила 100 млн євро

На відновлення Нотр-Дам де Парі за добу зібрали понад 600 млн євро. Про це повідомляє Le Figaro.

Зазначимо, сім’я Бетанкур-Мейер і група компаній L’Orеal вирішили спільно взяти участь в реконструкції собору Нотр-Дам і оголосити про пожертвування в розмірі 100 млн євро. Ще сім’я французького бізнесмена-мільярдера Бернара Арно і його група LVMH, яка володіє брендом Louis Vuitton, виділить 200 млн євро на відновлення після пожежі у Нотр-Дам де Парі. Також на відновлення постраждалого від пожежі собора родина французьких мільярдерів Піно виділила 100 млн євро.

Нагадаємо, вчора сталась масштабна пожежа в Нотр-Дам де Парі. До тушіння вогню були залучені 400 пожежних. Як повідомлялось, у пожежі постраждали двоє поліцейських та один пожежний.

У свою чергу президент Франції Еммануель Макрон заявив, що собор буде відновлений. За словами Макрона, пожежа стала ударом для цілої нації. У прокуратурі зазначили, що не знайшли ознак навмисного підпалу Нотр-Дама.

Ректор собору Патрік Шові заявив, що з постраждалого від пожежі Нотр-Дам де Парі вдалося винести частину святинь. Зокрема, з палаючого собору вдалося винести терновий вінець Ісуса Христа, туніку Святого Людовика, а також кілька картин. У той же час великі полотна були знищені пожежею.

Собор Паризької Богоматері — католицький храм на острові Сіте в центрі Парижа. Він є одним з найвідоміших культових споруд світу. Щороку подивитися на Нотр-Дам де Парі приїжджає 13-14 мільйонів туристів. Собор Паризької Богоматері є географічним центром не тільки Парижа, але і всієї країни. Саме тут знаходиться так званий «Нульовий кілометр», від якого ведуть відлік все відстані у Франції.

Загрузка...

Джерело