На мітингу агресивні порохоботи напали на журналістів. “Хапали за руки, штовхали у спину, прокльонами сипали, чіпали камеру…» (ВІДЕО)

Видео Новости

На мітингу біля Адміністрації Президента агресивні прихильники Петра Порошенка напали на журналістів двох телеканалів.

Про це повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Він зазначив, що, зокрема, на відео видання “Букви” зафіксований удар по об’єктиву камери ТСН.

Відповідно, включення в прямий ефір журналіста Дмитра Фурдака було зірвано.

“Хапали за руки, штовхали у спину, прокльонами сипали, чіпали камеру і активно перешкоджали роботі оператора”. А це уже журналіст телеканалу NewsOne Андрій Лащ описує свою роботу на мітингу прихильників Петра Порошенка.

Загрузка...

“Редакційна політика у телеканалів різна, з нею можна погоджуватися або ні. Її обов’язково треба критикувати. Цивілізовано критикувати! Але культивування атмосфери ворожнечі до ЗМІ – безвідповідально. Політики мають дискутувати, а не демонізувати. Реагувати на критичні публікації та розслідування, а не атакувати. Повинні засуджувати будь-яке перешкоджання діяльності медіа і закликати своїх прихильників поважати журналістів”, – підкреслив у своєму дописі Томіленко.

Голова НСЖУ констатував, що у цій ситуації команда Петра Порошенка має вибачитись перед постраждалим знімальним групам та закликати своїх прихильників поважати журналістів.

“Водночас, і телеканали мають робити висновки, чому окремі громадяни не стримують емоції щодо конкретних ЗМІ. Незалежні ЗМІ, критичні ЗМІ, різноманіття медіа – це те, що не загрожує Україні, а допомагає утверджувати демократію. Доведено не одним Майданом і не одними виборами”, – резюмував Томіленко.

Раніше Порошенко заявив, що у нього немає інформації про те, що канал Медведчука підривав нацбезпеку України.

Джерело