Команда Зеленського хоче звільнити п’ятьох міністрів: в Раді назвали прізвища

Новости

У команді майбутнього президента України Володимира Зеленського, який переміг Петра Порошенка в другому турі виборів, хочуть звільнити п’ятьох міністрів.

Деяких із них можуть замінити за президентською квотою, передає «Апостроф» із посиланням на джерело у Верховній Раді.

Загрузка...

«В останні два дні представники Зеленського пробивають інформацію щодо того, щоб замінити п’ятьох міністрів: Фріз (міністр у справах ветеранів Ірина Фріз), Омеляна (міністр інфраструктури Володимир Омелян), Зубка (міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко), Кубіва (міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів), Насалика (міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик)», – розповів один із народних депутатів.

Володимир Зеленський

Як повідомляв OBOZREVATEL, Зеленський представив свою команду в прямому ефірі програми «Право на владу» за кілька днів до другого туру виборів. При цьому мови про конкретні посади не йшлося, новоспечений політик лише окреслив сфери компетенції членів команди.

Нещодавно у Верховній Раді захотіли позбавити майбутнього президента низки важливих повноважень, підготувавши відповідний законопроект.

Джерело