ЧИТАТИ ВСІМ: Священик Самуїл Агоян РОЗКРИВ «ТАЄМНИЦЮ» благодатного вогню

Новости Общество Социальные сети

Священик Вірменської апостольської церкви Самуїл Агоян розповів репортерам «Хадашот 2», як видобувається Благодатний вогонь, церемонія сходження якого в Єрусалимі щорічно приваблює тисячі паломників.

« Ми приносимо зв’язки свічок, ми називаємо їх факелами, і підпалюємо їх від масляної лампи і виходимо, щоб роздати благодатний вогонь….

Так, від масляної лампи, яку лишаємо заздалегідь… Ми віримо в чудеса, але повірте, я робив це тричі, і це не чудо. Бог робить дива, але не на потіху людям, а лише тоді коли це дійсно потрібно »

Раніше про штучну природу «благодатного» вогню свідчили і інші священнослужителі. Зокрема, цікавими спостереженнями поділився український священик Олександр Дедюхин:

« Справа в тому, що в 2002 році телеканал НТВ став першою в світі телекомпанією, яка викупила права на пряму трансляцію з храму Гробу Господнього, і з тих пір «благодатний вогонь» завжди сходить в прямому ефірі НТВ.

Але чому саме 15-годинний випуск? Та тому що наступний випуск новин каналу НТВ — о 18 годині, а о 17 годині з аеропорту Бен-Гуріон вилітає в Москву замовлений заздалегідь літак.

«Благодатний вогонь» НЕ може зійти в 18-годинних новинах, тому що тоді не встигне на літак. А за нього вже заплачені гроші

Джерело