Суддя Ємельянов після розлучення «різко збіднів»: з його декларації зникли 11 квартир, кілька будинків і земельних ділянок. Лишився мопед

Новости

Чоловік на фото – суддя Артур Ємельянов. Пригадуєте такого?

Ми розповідали про нього не раз. Він зробив блискавичну кар’єру за Януковича. І фігурував не лише в низці розслідувань про масштабне рейдерство та корупцію, а й у кримінальному провадженні ГПУ щодо незаконного втручання в діяльність судових органів (більше про нього – у нашому розслідуванні http://bit.ly/2L9PGpX)

А жінка поруч із ним – це Світлана Ємельянова.

Мати його трьох дітей і офіційно колишня дружина. Пара розлучилися після Революції Гідності (і після 20 років шлюбу) — саме тоді, коли суддею зацікавились правоохоронці.

А сам Ємельянов після розлучення «різко збіднів»: з його декларації зникли згадки про 11 квартир, кілька будинків і земельних ділянок, а з транспорту лишився лише мопед.

Все дісталося дружині.

І, як ми виявили, дісталося не лише це, а й численна елітна нерухомість за кордоном: в Австрії, ОАЕ, Туреччині, Німеччині.

Раніше ми розповідали, що попри розлучення колишнє подружжя продовжує регулярно бачитися: суддя щотижня прилітав у Відень, де мешкає його колишня дружина з дітьми. Більше того, Світлана й Артур неодноразово літали разом на відпочинок вже після офіційного розірвання шлюбу. І ось тепер знову летять разом з Києва в Будапешт.

То чи не є це черговим свідченням того, що колишня дружина Ємельянова не така вже й колишня? А формальне розлучення – лише спосіб приховати від декларування численну елітну нерухомість у різних куточках світу?

*******
Щасливе возз’єднання.
Скандальний суддя Ємельянов, що вже років 8 як розлучився з дружиною, летить з колишньою до Будапешта.
Екс-коханої, звісно ж, нема в декларації судді.
В екс-коханої нерухомості на мільйони доларів — від Києва до Відня.
Та судячи з ніжних фото Kristina Berdynskykh — не така вже вона «екс».

Світлина від BIHUS.info.

Джерело

Загрузка...