Дочка екс-командувача Нацгвардії має російське громадянство і живе в Москві

Новости

Дочка колишнього командувача Національної гвардії Юрія Аллерова крім українського має російське громадянство, при цьому більшу частину часу проживає в Москві. Про це повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури під час судового засідання, пише Громадське.

Згідно з даними слідства, на сьогоднішній день дочка Аллерова живе в Москві з сім’єю. Також неодноразово в Москву виїжджала дружина Аллерова. Під час допиту сам Аллеров заявляв, що його дочка є громадянкою України та проживає на території України.

Крім цього слідство встановило, що дочка Аллерова отримала за заниженою ціною квартиру від компанії-забудовника Укрбуд, яка фігурує у розслідуванні.

Нагадаємо, 7 травня президент Порошенко звільнив Аллерова з посади командуючого Національною гвардією України. Сам Аллеров стверджує, що він сам прийняв рішення про відставку у зв’язку з сімейними обставинами.

14 травня Аллеров був затриманий співробітниками Національного антикорупційного бюро. Слідчі дії пов’язані з розслідуванням корупційної схеми з нерухомістю.

Джерело