Портнов подав до ДБР нову заяву на Порошенка: відмивання коштів та несплата податків

Новости

Колишній заступник глави Адміністрації президента часів засудженого за держзраду Віктора Януковича Андрій Портнов подав у Державне бюро розслідувань ще одну заяву щодо екс-президента Петра Порошенка. Про це Портнов повідомив в Telegram-каналі.

“Друзі, зареєстрував у Державному бюро розслідувань третю заяву про відмивання коштів, легалізацію незаконних доходів і несплату податків колишнім Президентом Порошенком, який у складі організованої злочинної групи заволодів телеканалом «Прямий», оформивши його на офшорну компанію, яка фіктивно належала колишньому члену Партії Регіонів Макеєнко”, – написав він.

Крім того, як зазначив Портнов, 24 травня ДБР зареєструвало нове кримінальне провадження та розпочало розслідування за фактом легалізації Порошенком злочинних доходів при офшорних маніпуляціях на суму 300 млн доларів США за угодою продажу заводу «Кузні на Рибальському».

Нагадаємо, 20 травня Портнов подав першу заяву до Державного бюро розслідувань на колишнього президента України Петра Порошенка, звинувативши його в державній зраді і спробі захопити владу.

ДБР розпочало досудове розслідування за заявою Портнова.

Джерело