“Ми підтримуємо обраний вами шлях”: На сайті президента з’явилася петиція на захист Зеленського

Новости

Автор петиції підтримав нового президента в його боротьбі з корупцією. У петиції на захист Зеленського просять скасувати петицію за його відставку.

На сайті офіційного інтернет-представництва президента України опублікована петиція на захист Володимира Зеленського, пише Наш Киев.

Автор петиції Леонід Яценко пропонує скасувати петицію №22/053360-еп “За відставку президента України Володимира Зеленського”. На думку автора, петиція за відставку Зеленського була створена корупціонерами і цими ж корупціонерами підписувалася.

Читайте також: Дострокові вибори: Стала відома нова назва партії Порошенка

“Шановний Володимире Олександровичу! Народ України з Вами! Ми підтримуємо обраний Вами шлях на знищення корупції. Будь ласка, сміливо працюйте, робіть більш радикальні кроки, нас очікує дуже запекла боротьба”, – йдеться в тексті петиції.

Відзначимо, що на момент публікації новини петиція на підтримку нового президента набрала більше 10 000 голосів. До кінця збору підписів залишилося 92 дні.

Раніше на сайті президента України з’явилася петиція за відставку Володимира Зеленського. Буквально за добу вона набрала необхідні для її розгляду 25 000 голосів.

Посилання на петицію на захист Зеленського за Джерелом.

Джерело