«Марионетки Путина отказываются от сотрудничества с кумом Путина. А настоящие патриоты целуют Медведчука в з@дницу»

Новости

Дмитро Суворов

Андрей Богдан, заявил, что Медведчук не будет представлять Украину на переговорах с Россией.

Теперь окончательно все ясно. Кремлевский реванш состоялся. Только марионетки Путина отказываются от сотрудничества с кумом Путина. А настоящие патриоты целуют Медведчука в задницу и мутят с ним бизнес по поставкам нефтепродуктов.

Ну а мне остается лишь признать свою ошибку, покаяться и примкнуть к 25%-й интеллектуальной элите. И шею уже помою — нам же скоро на Майдан. Украинские патриоты не должны оставлять без реакции отстранение Виктора Медведчука… Львов, вставай!

Джерело

*******
У Зеленського не бачать Медведчука пареговірником з Росією: З’явилася реакція кума Путіна

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що він не бачить сенсу представляти інтереси команди нового президента України Володимира Зеленського на переговорах з Росією. Про це він заявив газеті “Взгляд“, коментуючи заяву глави адміністрації президента України Андрія Богдана про те, що Медведчука не бачать як переговірника з Росією.

За словами Медведчука, у нього з Зеленським різне бачення розв’язання збройного конфлікту на Донбасі. Політик підкреслив, що він виступає за мирне врегулювання конфлікту і повернення Донбасу до складу України, в той час як позиція Зеленського, каже Медведчук, повністю суперечить його мирному плану і передбачає надання автономії окупованих територій.

“Зеленський стверджує, що спільного між Україною і Росією залишився один кордон. Я категоричний противник такої точки зору, так як вважаю, що нас, не пана Зеленського та його команду, а нас – українців і росіян об’єднує тисячолітня історія, слов’янські корені, православна віра і спільна перемога у Великій Вітчизняній війні, нас об’єднують мільйони родичів, що живуть в обох країнах”, – заявив Медведчук.

Нагадаємо, раніше глава АП Андрій Богдан заявив, що українська сторона не бачить у ролі переговірника з Росією главу політради української партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука.

Джерело