З самого початку було зрозуміло, що це афера! Кошторис мінявся, це явний показник корупції — підстава для відкриття кримінальної справи

Новости

Микола Томенко

ІСТОРІЯ З «МОСТОМ КЛИЧКА» – ПІДСТАВА ДЛЯ ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

Світлина від Микола Томенко.

Після того, як Клички поскакали на мосту, пропоную підтримати новий флешмоб: Хто не стрибає на мосту, той нормальний киянин.

Очевидно, що в столиці потрібно реалізовувати інфраструктурні проекти, а не забавки будувати. Просто складається враження, ніби нам немає куди витрачати кошти як китайцям чи арабським шейхам. Трагедія людей, які керують Києвом (бо Кличко не керує, він тільки стрибає і стрічки перерізає), полягає в тому, що такі проекти, як найдовший міст чи ще щось, зазвичай будують за гроші інвесторів чи спонсорів, а не за бюджетні кошти. А бюджетні кошти витрачати потрібно на киян і для киян.

Ми не можемо бути впевненими в якості споруди, оскільки компанія, яка його будувала, раніше займалась якоюсь старою технікою, а статутний фонд був всього 30 тис. грн., тому з самого початку було зрозуміло, що це афера. Мене дивує, чому досі не відкриті кримінальні справи, оскільки видно, що конструкція неякісна і ціна завищена.

Як ми пам`ятаємо, кошторис мінявся, а це явний показник корупції. Також дивує те, що Кличко зібрався за наші гроші на мосту ще й камери встановлювати. Для мене, як для киянина, людини, яка провела «7 чудес Києва» і пропагує культурну спадщину, здається повною дурістю на історичних пагорбах будувати такі конструкції.

Джерело