«Альо, Зеленський! Пора його саджати! Всій країні зрозуміло, що Порошенко 20 років перебуваючи на держслужбі, крав, дерибанив і брехав»

Новости

Валерій Четверков

Альо, Зеленський. Всій країні зрозуміло що порошенко 20 років перебуваючи на держслужбі крав, дерибанив і брехав, прикриваючись патріотичною риторикою.

ПОРА ЙОГО САДЖАТИ, повернути сервери і ВСЕ вкрадене, адже всі його активи це сльози,кров і піт УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. НЕ ДОПУСТИМО ЩОБ НАВОЛОЧ З ОБЛИЧЧЯМИ МЕДВЕДЧУКА, ПОРОШЕНКА,АХМЕТОВА і ін. риго-опо-нечисті проникла до влади.

Їх місце в суді і в ізоляції. ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ТИ МОЖЕШ ЗАЛУЧИТИСЯ 100% ПІДТРИМКОЮ НАРОДУ ТІЛЬКИ САДЖАЮЧИ ЗЛОЧИНЦІВ І ОБКРАДАЧІВ КРАЇНИ.

Світлина від Валерія Четверкова.

Як називають «СКУПЩИКА КРАДЕНОГО»? Хто такий тИГИПКО? На нього вішають всіх собак: крадене,роздерибанене,віджате,»зароблене непасільним трудом».

Загрузка...

Він користується довірою у ригів і московитських прихвостнів, на нього переоформляють активи ті хто відчув на собі «увагу»суспільства. Одним словом, все що висить на тигипке «к осмотру» і на виход с весчамі.

Потрібно відслідкувати на які рахунки пішли кошти за ативи «придбані» тигипком а також ПОХОДЖЕННЯ КОШТІВ ВИТРАЧЕНИХ НА ПРИДБАННЯ ЦИХ АКТИВІВ, РУХ КОШТІВ НАДАДУТЬ СЛУЖБИ США!! (поширюйте будь ласка).

Джерело