«Заробляють на крові наших хлопців!» Разумков виступив із розгромною заявою

Новости

Глава партії “Слуга Народу”, член команди Зеленського Дмитро Разумков заявив, що не підтримує позицію співвласника студії “Квартал 95” Бориса Шефіра про, зокрема, зменшення частки мовних квот на телебаченні й радіо, скасування закону про мову та можливість домовитися з президентом РФ Володимиром Путіним. Таку точку зору він висловив в ефірі одного з телеканалів.

“В цих аспектах — це особиста позиція Шефіра. Я, наприклад, з нею не згодний. Чому вона така, це питання краще поставити йому. Він не є державним службовцем, він не пішов працювати до Адміністрації Президента”, — сказав Разумков.

Також, він додав, що йому не зовсім коректно коментувати цю ситуацію.

“Але зі своєї точки зору, навіть не з точки зору глави партії, а з точки зору громадянина, я багато з чим з Шефіром не згодний”, — зазначив Разумков.

Окрім того, він сказав, що розуміє, що в Україні є персоналії, які заробляють на війні.

“Це правда. Я сподіваюся, що в найближчому майбутньому ця згубна практика нарешті закінчитися, а ті хто знову надумає заробляти на крові наших хлопців, отримає дуже добре по руках”, — заявив Разумков.

Загрузка...

Окрім того, Разумков нагадав, що осінню буде прийматися бюджет України на 2020 рік та опалювальний сезон.

“Тому всі ці процедури (з парламентськими виборами — ред.) хотілося б провести до вересня місяця. Це було б правильно, я хотів би нагадати, що проект бюджету повинен бути поданим до ВР не пізніше 15 вересня. Потім він повинен бути розглянутий в комітетах та проголосований. Бажано щоб за нього проголосували не як завжди під ялинку, під новий рік”, — зазначив Разумков.

Також, він зазначив, що важливо зберегти співпрацю з МВФ.

“Я більше орієнтуюся на закордонних партнерів в тому числі на місію МВФ. Коли вони розуміють, що до осені ми продовжуємо жити в ситуації, коли прийшов новий президент, який пропонує адекватні, правильні рішення, які багато в чому саботуються парламентом та іншими органами влади то звичайно про співпрацю з МВФ та іншими організаціями не може йти мови”, — сказав Разумков.

Нагадаємо, указ Президента Володимира Зеленського “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів” опубліковано в щоденному виданні центральних органів виконавчої влади України газеті “Урядовий кур’єр” від 23 травня.

Джерело