Під час акції побачила, як батьки загиблого зустрічались з аваковим і знову «конструктивно» домовлялись

Новости

Таїса Гайда

Якось коли вбили Ірину Ноздровську, ми теж збирались і вимагали відставки авакова.А потім була онлайн трансляція і найбільш буйних притишували під поліцією, мовляв , це неконструктивно, ось вони пообіцяли то будуть робити ,не заважайте розслідуванню.І всі розійшлись і коли прибічники «конструктивного» почали розповідати , що слідство щось мудрує, приходьте то мало хто прийшов.Бо не можна так : за викликом то приходьте то ні

Недавно вбили хлопчика.Під час акції побачила як батьки загиблого зустрічались з аваковим і знову «конструктивно» домовлялись про оплачування похорон і психолога для того старшого хлопчика, хто живий.

Всю дорогу додому сама себе гризла бо збоку то виглядало як торг : » яке ти маєш право їх засуджувати? Ти не пережила того, що вони, ти хто така , щоб їх судити? Ніхто…»

А потім вирішила, що більше на такі акції ні ногою бо гидко потім на душі немов би за твій рахунок щось через смерть хтось вторгував.
Єдине на акції по Каті, якщо будуть ,піду, бо Катя б не здалась і не торгувалась.І батько її такий же як і Катя ,зболений, згорьований але незламний

До інших зась.Сходила ніби на потрібну акцію а відчуття ніби в душу насрали…Якось так

Джерело