«Я не напишу заяву про відставку. Реформа йде успішно»: Аваков про вбuвство 5-ти річного хлопчика п’яними поліцейськими

Новости Общество Социальные сети

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що не збирається йти у відставку через вбивство поліцейськими 5-ти річного Кирила Тлявова.

Про це він сказав журналістам у Кабміні, вперше коментуючи трагедію.

«Персональна відповідальність міністра завжди є і кожен міністр повинен бути готовий відповідати. І цей парламент, якщо ви питаєте про це може відправити мене у відставку і наступний та інші кроки. Я не напишу заяву про відставку», — сказав Аваков.

Також на думку міністра у відставку не має йти очільник Нацполіції Сергій Князєв, а трагедія не демонструє провал реформи.

«Це не говорить про провал реформи. Це говорить про те, що на шляху до мети завжди бувають такі прикрі поразки, які можуть поставити під питання будь-які досягнення. На мою думку реформа йде у правильному напрямку», — сказав Аваков.

Також міністр пояснив, що очільника поліції Київщини Дмитра Ценова було звільнено з посади, а не з органів, тому що для цього недостатньо підстав.

«Ценов несе відповідальність політичну, ми йому вміняємо недостатню роботу з цими кадрами. Це була його пропозиція взяти відповідальність на себе в тому числі. Ми його звільнили з посади і зараз він скоріше за все відправиться у зону ООС і буде там разом з двома іншими поліцейськими рядовими керувати ділянкою кордону», — сказав Аваков.

Нагадаємо, 5-річний Кирило Тлявов помер у лікарні 3 червня після того, як поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Джерело