“Петро Олексійович, будете в камері…” Зеленський влаштував переполох у Раді, Порошенко приречений

Видео Новости Общество Социальные сети

Президент Володимир Зеленський зможе використовувати імпічмент, схвалений Верховною Радою, проти своїх конкурентів

6 червня парламент прийняв законопроект № 1098 «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії ВРУ», який передбачає проведення процедури імпічменту президента. Украніскій журналіст Олександр Дубінський в своєму відеоблозі на YouTube.

За проект проголосували 279 депутатів з 226 необхідних. Він пропонує тимчасово організувати спеціальну слідчу комісію, до якої увійдуть народні депутати, а також спеціальні прокурор і слідчі. Їм належить максимум за три місяці розслідувати обставини можливого скоєння президентом державної зради або інших злочинів. Варто відзначити, що спецкомісія отримає доступ до всіх документів будь-яких посадових осіб. В тому числі, і секретним.

Згідно з документом, розслідування ініціюватиме сама Верховної Рада, якщо за нього проголосує більшість депутатів. Потім імпічмент буде невідкладно розглянуто під час сесії. У той же час, спікер парламенту зобов’язаний оперативно сповістити президента про вжиті заходи. Якщо ж гаранта офіційно звинуватять, спеціальна комісія продовжить свою роботу.

Олександр Дубинський звернув увагу, що недоброзичливці Володимира Зеленського сполошилися після схвалення закону. Багато хто впевнений, що пропозиція президента про зняття економічної блокади в ОРДЛО, озвучене Леонідом Кучмою в Мінську, може стати приводом для імпічменту на грунті державної зради. Але журналіст різко виступив проти такої позиції:

“Друзі мої, х*й вам, а не імпічмент. Тому що слідчу комісію потрібно буде зібрати з приводу здачі Криму, здачі Донбасу, Іловайського котла, збитого над Луганськом Іла, здачі українських форпостів, котлів, Дебальцеве і десятків інших гарячих точок там, де українські військові були віддані чинним керівництвом Української держави на чолі з головнокомандувачем, але не Зеленським, а Порошенко “.

Загрузка...

Блогер припустив, що слідча комісія Верховної Ради почне розслідування цих злочинів незабаром після дострокових парламентських виборів, які повинні відбутися 21 липня. Тоді вже п’ятого президенту України не відкрутитися, впевнений Олександр Дубинський.

“І тоді, Петро Олексійович, напис “пиз*іж” будете надряпують нігтиком на стіні камери. Я, якщо пройду в парламент, особисто буду займатися, щоб ви там опинилися якомога швидше на підставі такого важливого закону про імпічмент”, – підсумував журналіст в своєму ролику.

Link