Влада Порошенка умисне 5 років саботувала! На Прикарпатті розконсервують 18 газових свердловин та пробурять 20 нових

Новости

Валерій Четверков

Влада порошенка умисне 5 років саботувала розвиток нафто-газо-видобування(краще через «свої» прокладки купляти в раші). Саботувалось поширення ТБ і радіомовлення на території Криму і ОРДЛО (ВІДДАЛИ УКРАЇНЦІВ ДОНБАСУ НА ПОТАЛУ МОСКОВИТСЬКОЇ ПРОПАГАНДИ).

дА І ВЦІЛОМУ ЗА ЧАС ПОРОШЕНКА ВСІ ГАЛУЗІ ГОСПОДАРСТВА ВИКРУЧУВАЛИСЬ КОРУПЦІЙНИМИ СХЕМАМИ, ПЕРЕКАЧУЮЧИ РЕСУРСИ З БЮДЖЕТУ ДО ОФШОРІВ).

*********

На Прикарпатті розконсервують 18 газових свердловин та пробурять 20 нових

На території Небилівської сільської ради Рожнятівського району та Міжгірської сільської ради Богородчанського району, планують відновити роботу 18 законсервованих свердловин та пробурити 20 нових свердловин для видобування нафти й газу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КУРС.

Запланований видобуток на рік становитиме 500 млн м³ природного газу, 500 тис. тонн нафти та 50 тис. тонн конденсату. Усю видобуту продукцію передаватимуть на об’єкти переробки сировини, які знаходяться за межами родовища.

При пошуках та розвідуванні вуглеводнів, експлуатації інших об’єктів та обладнання використовуватимуться екологічно безпечні технології. Буріння та добуток здійснюватиме компанія “Геопошук ЛТД”, яка має підготувати звіт з оцінки впливу на довкілля та провести громадські слухання.

Джерело