Дістали ці казкарі. У вас часу не вистачало? А коли треба було змінити законодавство під Генпрокурора, знадобилося 15 хвилин

Новости

Семен Семенченко

Генпрокурор Луценко заявив через свого прес секретаря що «польоти Українських діячів в Москву і зустрічі з керівництвом країни агресора — обурливий феномен». Мовляв Генпрокуратура давно вимагає прийняти закон «Про колабораціонізмі» щоб «це припинити». Як дістали ці казкарі. П’ять років країною правив президент і парламентська коаліція з основою з блоку Петра Порошенка. Нинішній Генпрокурор два роки був головою найбільшої фракції парламенту — Блоку Петра Порошенка (з мажоритарниками).

І ні перших двох років, Ні других трьох років чомусь не вистачило цим полум’яним патріотам щоб прийняти закон про колабораціонізм. Мало того. Спікер ВР Гройсман, потім Парубій і перший віцеспікер Геращенко робили все щоб такий закон внесений іншими не попав в порядок денний.

Часу не вистачало? А коли треба було змінити законодавство щоб дозволити нинішньому генпрокурору стати таким без вищої освіти знадобилося 15 хвилин. Коли ми блокували кримінальний бізнес Медведчука орли Луценка викрадали наших добровольців під фейковими звинуваченнями. Колаборанти на свободу, а в’язниці забиті добровольцями. Немає результатів розслідувань вбивства Небесної Сотні, Іловайська та Дебальцеве.

Зате соратники порошенка не соромляться заробляти i обійматися з видними адептами “русского мира”. І саме їх нахабство і є — той самий «обурливий феномен».

Джерело