Волонтер: Кажете реванш? А хто в цьому винен? От тоді вже і почалось Ваше падіння вниз, пане Порошенко!

Общество

Галина Геннадіївна Однорог

Кажете реванш ?
А хто в цьому винен ?

Як то кажуть , «скріни не горять » . Фейсбук нагадав . Маріуполь 2015 рік , приїзд президента Порошенко. Позавиборна «демократія» вже на той час закінчилась . На зустріч в ДК «Молодежний» були звезені адмінресурси з найближчих селищ , і це звісно усі представники ОППОблока , а громадські активісти залишились «за бортом » , прочекав 4 години під палючим сонцем !!! , бо ми і тоді вже могли задати «незручне питання » .

І до речі задала на виході , чому нашим військовим хліб возять з Запоріжжя , це 300 км ! Уявляєте собівартість ? І до речі і досі в нас закриті закупки в МО , це ще одна корупційна схема , до якої нажаль і деякі «волонтери » причетні , такі , як Бирюков .

От тоді вже і почалось Ваше падіння вниз , пане Порошенко !
І щоб не казали мені , що «перевзуваюсь на ходу » .
То кому ми повинні «дякувати » , що сьогодні Медведчук з Бойко літає до Москви і продовжує вести перемовини з агресором ? Вони про це верещать на своїх телеканалах і звичайно , що в них «росте рейтинг » . Але хто це дозволив ?

12 червня 2015 року :

И что , Мариупольская Громада? После вчерашнего приезда президента
вы наконец то поняли ,что нет никакой Громады? Нет никакого Общественного Совета((( Есть отдельная часть Патриотов и Волонтеров ,которые как то пытаются что то менять в этом городе ,но как в басне :лебедь ,рак и щука ,зато мы увидели во всей красе Незыблимую Партию Рыгов(((

Может уже пора задуматься ,что делать дальше ?)))

Тож , Думай — те і не Дякуй — те !!!

Світлина від Галини Геннадіївної Однорог.