Жорстка розмова! Скабєєва отримала від Ляшка в ПАРЄ: «Ідіть к бісовій матері» (ВІДЕО)

Видео Новости Общество Социальные сети

Олег Ляшко

Я звик боротися навіть тоді, коли інші давно опустили руки. Більшість вважає, що Росія вже отримала перемогу в ПАРЄ, тим більше, що рішення про це вже прийнято в Парижі і Берліні і яким Зеленський не зміг запобігти.

Але я так не вважаю! Якщо є хоч один шанс із тисячі, я його використаю, щоб зупинити реванш Москви. Наша боротьба триває!

Андрій Лозовий:

кацãпська відьма Скабєїва знову переслідує Олег Ляшко в кулуарах Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Загрузка...

****

Андрій Смолій

Чи вийде Москва переможцем в ПАРЄ?

Розпочинається літня сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Як сказав Віталій Портніков, саме вона може стати «сесією ганьби» для організації та всього десократичного світу.

Вже кілька місяців Росія намагається повноцінно повернутися до участі в діяльності ПАРЄ та домогтися зняття санкцій за окупацію Криму та Донбасу. На жаль, майже успішно. Якщо останні роки Україні вдавалося втримувати європейську коаліцію проти агресора, то починаючи з березня-травня це стає все менш реально. За дивним збігом обставим «втома від українського питання» та бажання деяких держав Європи зняти санкції з РФ збігаються з повним правовим та політичним хаосом в нашій державі. А отже і зміною президента.

Від абсолютної більшості політсил, які наразі боряться за потрапляння до парламенту, ми не чуємо сигналів про можливий програш України на теперішній сесії ПАРЄ. Не чути і сигналів від президента Зеленського. Чому? Мабуть тому що це абсолютно не хвилює ні його, ні популістські сили, а особливо п‘яту колону Кремля в Україні. Єдина сила, яка говорить та переконує суспільство та європейців у важливості продовження санкцій проти окупанта — «Європейська солідарність».

Геополітична катарстрофа у ПАРЄ може дати потужний сигнал Росії продовжувати та посилювати свій тиск, в тому числі і військовий на сусідні держави. Агресор вже це робить в Грузії та Молдові. В Україні успішно реалізовується план просування антиукраїнських елементів до парламенту, при чому через різні політичні сили.

Наступні дні будуть вирішальними щодо подальших відносин європейських держав та Росії. При чому, чи не найважливішою позицією має бути саме українська.

Світлина від Андрія Смолія.

Джерело