У мене одне єдине питання. Коли все це закінчиться??!!! Він повинен сидіти. Крапка!

Видео Общество

Олександр Лємєнов

Приїхали! Сергій «Підрахуй» Ківалов буде вчити стилю роботи ДБР. Минулоріч особисто застерігав Романа Трубу від подібних «союзників», як екс-регіонали, але він мабуть слухає своїх «зброєносців».

Хочеться спитати, а чому Ківалов може навчити співробітників Бюро? Як фальсифікувати вибори, а може як це не розслідувати? Так це не їх профіль. Чи може пояснить, що судово-медичну експертизу треба робити вчасно, огляд місця події, правильно визначати склад злочину?

Правильно сказали тиждень тому і нардеп Олена Сотник, і відомий адвокат Vitaliy Tytych, та вже рік як це ж саме стверджує Олексій Гриценко – ПЕРЕЗАПУСК.

В мене уже немає ніяких сумнівів стосовно перезавантаження керівництва ДБР (тотальна неефективність) і переатестації всіх слідчих в територіальних управліннях (фальсифіковано конкурс), адже їздити до одного з ключових юристів в команді Януковича – треба мати дуже «багато розуму».

Одесити — Сергій Стерненко, Віталій Устименко – що скажете по Ківалову? Може я щось не розумію.

Загрузка...

******

Ирина Винокурова: У мене лише одне питання: коли все це закінчиться???

Ильгиз Исхаков: Он должен сидеть. Точка.

Джерело

********
ДБР хвалить Ківалова і агітує за нього

Одеська юридична академія, яку очолює Сергій Ківалов, і ДБР підписали угоду про співпрацю

Між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Державним бюро розслідувань підписано договір про співробітництво в області навчальної, методичної, наукової, інформаційної та іншої діяльності, повідомляє прес-служба вишу.

Договір передбачає можливість залучення фахівців університету до роботи над проектами нормативно-правових актів. Крім того, він передбачає проходження практик здобувачами вищої освіти університету в Бюро і його територіальних органах.

«Сьогодні — історична подія. Ми підписали договір між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Державним бюро розслідування. Сьогодні ми є єдиним вузом в Україні, який має свого роду державне замовлення на підготовку фахівців необхідного рівня», — сказав президент вишу Сергій Ківалов.

Для керівника ДБР Романа Труби провели екскурсію по знаковим місцям університету. Це — наукова бібліотека, Музей рідкісної книги, стрілецький тир та Музей зброї. Труба заявив, що університету такого рівня як Одеська юридична академія в Україні не існує.

Нагадаємо, що народний депутат, член «Опозиційного блоку» Сергій Ківалов йде на позачергові парламентські вибори. Одним з його «перших та головних кроків», за його ж словами, стане прийняття нового законопроекту «Про російську мову та мову національних меншин». Окрім цього, Ківалов «з метою захисту УПЦ МП» разом з Митрополитом Агафангелом підписали меморандум про створення Центру юридичного захисту УПЦ МП.

А на сайті ДБР написано: «Наша мета — притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси».

nullnull

null

 

Джерело