“Ми залишились сам на сам..”– Команда Зеленського не підтримала українську делегацію в ПАРЄ перед голосуванням щодо РФ

Видео Новости Общество Социальные сети

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи просила адміністрацію президента України Володимира Зеленського про зустріч перед сесією ПАРЄ, на якій розглядається питання повернення делегації Росії до представницького органу.

Це прохання залишилося без відповіді, заявила ввечері 24 червня учасниця української делегації, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

“Напередодні червневої сесіі ПАРЄ в Страсбурзі українська делегація звернулася до АП ( чи до офісу, чи до бюро, як там правильно) нового президента з проханням про зустріч. Аби обмінятися інформацією про виклики, узгодити наш спільний план дій, проговорити, як тримати оборону в РЄ.

Це потребувало серйозноі кулуарної роботи, тиску на наших міжнародних партгерів , щоденних телефонних переговорів не лише в рамках міжпарламентського діалогу і дипломатичної роботи.

Це потребувало в першу чергу лідерства президента. Так було всі попередні 5 років. В січні 2019 нам вдалося зупинити цю доповідь, бельгійки пані Суттер, її відправили назад в комітети.

Й тільки наша делегація , наш посол Дмитро Кулеба, МЗС , президент Порошенко й його радники знають , яка була проведена попередня робота, які включені механізми переконання Німеччини і Франції….

На нинішнє звернення нашої делегаціі ми не отримали ніякої відповіді з АП і від президента. Наша делегація залишилася сам на сам в цій залі.

І ось ми , « старі обличчя», разом з однодумцями з Британії, Грузії, Польщі , країн Балтії, боремося тут за принципи,х.

Ми , представники різних груп і фракцій, в розпал виборчої кампанії, відкинули , як і ВСІ ЦІ 5 РОКІВ, всі протиріччя і тут б‘ємося як одна команда, одна українська збірна.

Ми , « старі обличчя» , вміємо об‘єднуватися заради національних інтересів України, працювати в кулуарах і залі, приготувати « сюрприз» ПАРЄ з 250 поправок , примусити розглядати рапорт до ночі, шукаючи вс шляхи зупинити реванш. Бо за нами – Україна.”

Джерело

Загрузка...