Ярош: З Генералом, Героєм України, Братом по зброї та просто Другом. А у ворогів «хай пір’я в горлі поросте»!

Новости

Дмитро Ярош

З Генералом, Героєм України, Братом по зброї та просто Другом Василем Грицаком.

З 2014 йдемо плече в плече. Так буде і надалі.

А у ворогів «хай пір’я в горлі поросте»!

Все буде Україна!😁

Джерело

*******
«Вважаю цю високу державну нагороду абсолютно заслуженою», — Ярош про присвоєння звання «Герой України» голові СБУ Грицаку

Один з екс-лідерів «правого сектора» Дмитро Ярош підтримав присвоєння звання «Герой України» голові СБУ Василя Грицака.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Ярош зазначив: «Дізнався про присвоєння звання Герой України Голові Служби Безпеки України генералу Василю Грицаку. У зв’язку з цим, хочу привітати його не тільки по телефону, але й у публічному просторі.

Так — Василь Сергійович Грицак мій бойовий побратим і Друг, з яким ми пройшли плече-в-плече всі роки російсько-української війни, тому моя оцінка комусь може здатися суб’єктивною…

Але, по-перше, вважаю цю високу державну нагороду абсолютно заслуженою, бо знаю про неодноразову його особисту участь і керівництво як бойовими, так і спеціальними операціями (у тому числі спільними з українськими добровольцями). Вони відбувалися як на передовій, так за лінією фронту, а також в українському тилу… Про це колись будуть писати книги.

Загрузка...

Знаю про велику допомогу генерала Грицака у розгортанні та діяльності добровольчого руху; про ліквідацію російського бандпідпілля і недопущення дестабілізації в Україні.

Так — ця нагорода належить не тільки Василю Сергійовичу, нею Держава відзначає багатьох Героїв, які служать Україні у лавах СБУ і чесно виконують свій обов’язок по захисту нашої Незалежності, але в Бій їх веде Генерал Грицак і за це йому честь і шана…

Знаючи суперечки у суспільстві, відразу зазначу, що я чітко розділяю тих Героїв України, які заслужили це звання на війні і тих, кому роздавали це звання до Майдану без будь-яких на то причин.

Господь дав мені не одного бойового побратима, з якими я мав честь воювати за нашу Вітчизну і які гордо носять зірку Героя України. Це й Михайло Забродський, і Євген Межевікін, і Ігор Гордійчук. І я можу у цей ряд також поставити Василя Грицака.

Вітаю тебе, Брате, з високим званням Герой України! Разом переможемо! Слава Україні!»

Джерело