УВАГА! Має знати кожен!!! Українців будуть по-новому карати: що чекає на простих громадян вже зовсім скоро

Новости

Права Пенсійного фонду України істотно розширять. Він отримає право контролювати сплату бізнесом єдиного соцвнеску, судитися, забороняти виїзд за кордон і позбавляти права керувати автомобілем.

Згідно схваленого Кабінетом міністрів законопроекту про детінізацію зарплат, підприємства повинні будуть надавати Пенсійному фонду звітність про сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Це дозволить йому проводити перевірки по ЄСВ і виїмку документів. Також Пенсійний фонд отримує право нараховувати штрафи неплатникам, затверджувати плани виплат ЄСВ у розстрочку, а також подавати позови до суду і вести тяжби аж до Верховного суду.

За несплату ЄСВ Пенсійний фонд зможе тимчасово позбавити неплатника права керування транспортним засобом, а також зможе зробити його невиїзним.

Відзначимо, ЄСВ – обов’язковий державний платіж, який сплачують підприємства та підприємці. Він є формуючим для так званої системи загальнодержавного соціального страхування.

Варто нагадати, що українці з високими зарплатами будуть платити єдиний соцвнесок з усієї суми, а не з 55,8 тис., як зараз. Керівники підприємства повинні будуть декларувати для сплати внеску як мінімум дві мінімалки (на даний момент це 7,4 тис. грн), а ЄСВ за пільговиків збільшать.

Джерело