Свіжа маячня від Чічєріной….Той невдобний випадок, коли точно описала «бурятських трактористів». А заодно і всю імперію мародерів

Новости

Свіжа маячня від Чічєріной: «Теперь давайте посмеёмся над доблестной армией, защищающей от Русского мира Европу: закаленные в котлах заробитчане вывозили стиральные машинки вместе с бельем, холодильники вместе с едой, вырванные с болтами ворота, оконные рамы, одежду, не брезговали ничем… Теперь смейтесь над своими «героями».

Возможно, вы стираете белье в машинке убитой на огороде бабушки или погибшего на рабочем месте электрика, смех продлевает жизнь конечно, но качество жизни напрямую зависит от причин вашего смеха».

Той невдобний випадок, коли ти так плювалась в українців, що випадково точно описала «бурятських трактористів». А заодно і всю імперію мародерів: Україна і світ ведуть точний облік всіх заводів і виробництв, чиє обладнання разом з рейками і кабелями вивезене до РФ.

І ми ще пам’ятаємо фото, де «іхтамнєти» хвалились вкраденими з котеджів на Донеччині новенькими унітазами. Фото житла українців на щойно звільнених ЗСУ територіях теж дуже промовисті: лишились хіба стіни. Alex Golobuckij