Оприлюднено страшне пророкування на 2019 рік: Армагеддон вже на порозі

Новости

Дослідники біблійних текстів знайшли підтвердження пророкувань Матрони Московської в стародавніх пророкуваннях про Кривавий Місяць з Єванглія.Згідно з прогнозом Матрони Московської, 2019 рік стане точкою відліку Армагеддона. Саме в цей рік зіткнуться брехня і правда, а зло спробує зачарувати людство солодкими обіцянками.

Людей, які забули про праведність і духовність, вразять невиліковні хвороби, після чого прийде день Страшного Суду.

Дослідники біблійних текстів знайшли підтвердження пророкувань Матрони Московської в стародавніх прогнозах про Кривавий місяць з Еванглія з біблійної книги Іоіля, які розтлумачив проповідник Пол Беглі. За його оцінками, Апокаліпсис прийде на Землю вже 22 січня цього року. Астрономи, у свою чергу, оголосили, що Кривавий місяць зійде 20-21 січня.

Тепер люди починають шукати знаки в прогнозах блаженної Матрони Московської. І такі знаходяться: світ знаходиться на межі ядерної війни, практично щодня відбуваються виверження вулканів і землетруси, політики, лікарі, економісти навмисно брешуть людям, намагаючись приховати справжній стан справ, а священнослужителі переписують Біблійні заповіді.

Канонізована свята Матрона Московська, чиї мощі знаходяться в Покровському монастирі відома своїми пророцтвами. У ранньому віці Матрона передбачала революцію:

«Грабіжник зруйнує храми і буде переслідувати їх всю дорогу». А під час війни передбачала, що німці не увійдуть в Тулузу.Раніше стало відомо, що український художник Іван Марчук у своїй картині передбачив Чорнобильську катастрофу за два тижні до того, як вона сталася.

Ймовірно, пророкування Ванги про падіння метеорита в 2019 році вже збулося. Недавно в Хабаровському краї Росії впав величезний метеорит, який під час падіння зніс вершину скелі, яка перекрила частину річки.Ця ситуація загрожує збільшенням рівня води в річці і підтопленням прилеглих селищ. Джерело