Знайомтесь. Це Люда. Годину тому вона відпустила свого колегу, якого п’янючого «в хлам» затримала поліція

Новости

Знайомтесь. Це Люда. Суддя Апеляційного суду Кропивницького (Кіровограду) — Людмила Яківна Ткаченко.Годину тому Люда задовольнила апеляційну скаргу Льоші.Свого колеги.Теж судді.

Льоша пару місяців тому їздив п’яним, втікав від Патрульна поліція Кропивницького. Його догнали, скрутили, задули на 1.27 проміле.Я про це писав. Багато хто писав і знімав сюжети.

Суддя першої інстанції тоді свідомо тягнув справу по 130ій. Громадськість і патрульні ходили на суди і таки додавили і Льошу визнали винним у керуванні транспортним засобом у нетверезому стані.

Сьогодні апеляційна інстанція усе це скасувала. Рішення на 10 сторінок Люда підготувала за двадцять хвилин. Воно було уже готове.Льошу повністю виправдали.Був тверезий, опору не чинив.

Паралельно у Ленінському районному суді міста Кропивницького буде розглядатись кримінальна справа щодо патрульних по факту перевищення службових обов’язків.Такими темпами патрульних можуть визнати винними.

Покрутили ні в чому не повинного і поважного суддю. Отак от.І да. Репост працює. Більше розголосу — більше щансів, що це не замнуть і не залишать просто так.Джерело