Увага! Просимо розповсюдити! Діти та дорослі в небезпеці!!! Те що батько щойно знайшов в печеві приголомшило всю країну. ВІДЕО

Новости

У Миколаєві батько купив дитині печиво популярної марки. Живих хробаків та кокони знайшли у солодощах після того, як скуштували. Про це чоловік повідомив на своїй сторінці у Facebook, а відео живої начинки у печиві опублікував на YouTube-каналі.

Мешканець Миколаєва Леонід Бойко розповів, що купив популярне печиво «Зернове» в магазині неподалік від дому в неділю ввечері.«Після того, як син з’їв 2 печива – ми побачили на них черви. При детальному огляді на кожному печиві знаходилося як мінімум 1 старий кокон і кілька молодих хробаків», – повідомив чоловік.

Обурений батько повернувся в магазин, в якому придбав солодощі. Там він попросив показати йому коробку, з якої продали печиво. У ній він виявив залишки печива та купу черв’яків, які повзали по дну коробки. Він зазначив, що на тлі зерняток черв’яки були не так помітні.

«Номер партії 363650 584803 – це те, що зазначено на коробці. Будьте обережні! Хто купував таке печиво, перевірте його або пакет з-під нього на наявність черв’яків…Гроші в магазині повернули, але скільки цього печива по Україні було і буде продано!» – попередив чоловік.

Джерело

Загрузка...