Скандал з відстороненням Супрун: Вакарчук зробив жорстку заяву

Новости

Соліст гурту “Океан Ельзи” співак Святослав Вакарчук вважає, що рішення Окружного адмінсуду Києва про тимчасову заборону Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я демонструє, що стара політична культура не сприймає людей, які боряться за зміни.

Про це Вакарчук написав 5 лютого у Twitter передає Українська Правда.Відсторонення судом Уляни Супрун від виконання обов`язків в.о міністра черговий раз демонструє: стара політична культура не сприймає людей, які боряться за зміни не словами, а справами. Вона їх боїться і намагається виштовхати будь-яким способом, навіть, таким абсурдним, як цей.

“Відсторонення судом Уляни Супрун від виконання обов`язків в.о. міністра черговий раз демонструє: стара політична культура не сприймає людей, які боряться за зміни не словами, а справами”, – стверджує музикант.

За його словами, політична культура України “боїться” борців за зміни і “намагається виштовхати їх будь-яким способом, навіть, таким абсурдним, як рішення Окружного адмінсуду щодо Супрун”.

Нагадаємо: Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров’я. В такий спосіб суд задовольнив позов нардепа-“радикала” Ігоря Мосійчука.

Пізніше в суді пояснили, що тимчасово заборонили Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я через те, що вона має подвійне громадянство і більше місяця на посаді. 27 липня 2016 року Кабінет міністрів призначив Супрун виконувати обов’язки міністра. Джерело