Погляньте, що робиться! Скандал в Раді! Ігор Мосійчук погрожує себе спалити

Новости

Нардеп від Оппоблоку Олександр Долженков до авторства постанови про відповідальність Уляни Супрун за привласнення повноважень міністра охорони здоров’я не має жодного відношення

Про це заявив Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Про це політик повідомив у Facebook, стверджуючи, що Центр протидії корупції обмовив його. Також він заявив, що заради цього готовий себе спалити.

“С*ка, до чого ще можуть опуститися ці упороті грантоїди?! Я навіть не вітаюся з регіоналом Долженковим! Шабунін (глава ЦПК Віталій Шабунін. – Ред.) придумав, ніби проект постанови про звільнення Супрун писався на його комп’ютері. Покидьки, продажне ла*но! ” – сказав народний обранець.

“Як я можу довести свою правоту? Підпалити себе під посольством США? На трибуні ВРУ? Я це зроблю! І ви в цьому теж будете винні!” – написав депутат, звертаючись до Шабуніна.

Помічниця Мосійчука Тетяна Близнюк у Facebook розповіла, що шаблон тексту взяли зі старого документа, автором якого був Долженков, та проект, якщо вірити їй, оригінальний.

“Тобто, початковий шаблон його. Шаблон – це перелік необхідних пунктів для записки. У всіх однаковий. Щоб не паритися з переписуванням і виставленням необхідних абзаців і кеглів, просто береться перший-ліпший із сайту ВР. Але і тут важко припускати, тому що у властивостях документа видно, що рибу взято з документа, датованого початком 2015 року. Смішно уявити, що ще тоді була написана ця пояснювальна про епідемію кору в цьому році”, – розказала вона.

Загрузка...

Джерело