Серце крається! Саме завдяки таким жінкам, ми переможемо! Життєва історія справжнього кохання із присмаком смутку.

Новости

Ось так виглядає справжнє кохання….Тільки з присмаком смутку.
Поранeний боєць та його кохана. Їм лишe по 18. Коли він приходить до тями, шукає її руки. Вона доглядає за ним, як за дитиною.

Дай Боже їм перемогти цю біду разом…Ця історія трапилася 4 роки тому і молоді люди давно одружилися. Але ця історія така, що її можна повторювати сотні раз. Бо це уроки доброти, відданості і справжнього кохання.

– Кохання – це бій, – сказав імператор, – хіба ти не знаєш?
– Знаю, – відповів лікар. – Але я знаю також солдатів, які без рук, без ніг, з кішками, що волочились за ними, зубами рвали ворога, тому що їх чекали вдома кохані жінки. Я пройшов разом з ними через сімнадцять великих битв, і я знаю, чиї імена вони вихаркують разом з кров’ю, коли я відрізаю їм загангренені руки і ноги. Я знаю, кого вони звуть, коли лежать, вивернуті навиворіт, на моєму залитому кров’ю операційному столі … Вони кличуть своїх жінок. І тільки тому й виживають, що ті, в їх задимленій больовим шоком свідомості, приходять до них і співають пісні про кохання, і кладуть їм руки на голови – і ті виживають. Це не тому що я хороший лікар, а тому що їм є за що триматися в цьому пеклі. Так, їхня професія – ненависть, але це зовні. А зсередини … Ви знаєте, що тримає їх зсередини? ..

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Більше цікавого від проекту – Вподобай та репост. Підтримуй Український контент. Джерело