”Походу когось утилізують?“ Прямо зараз! В Донецьку страшна паніка! В центрі надпотужні вибухи, стрілянина, місто в диму. ФОТО

Новости

Захоплений російськими військами Донецьк струсонули потужні вибухи.Повідомляється, що інциденти стався сьогодні вранці, 18 лютого.

Як пишуть ЗМІ, підконтрольні окупаційним військам, вибух у Ворошиловському районі міста був такої сили, що вікна в житлових будинках затремтіли.

Як відомо, в Донецьку прогриміло одразу три вибухи: перший пролунав в районі парку Щербакова і відразу ж через гаражів, що знаходяться біля стадіону “Шахтар”, повалив стовп диму.

У Telegram-каналі WarGonzo, наближеному до терористів “Л-ДНР”, з’явилася інформація про те, що один з вибухів прогримів на перетині вулиць 25 років РККА і бульвару Пушкіна на місці знесеного будинку. Бойовики стверджують, що це був нібито “скидання вога з безпілотника”.

Також наголошується, що відразу після першого прогримів новий вибух: НП сталася на газорозподільній станції недалеко від готелю Парк Інн, в якій проживають члени СММ ОБСЄ.

У так званому “МНС ДНР” заявили, що вибухи прогриміли в кварталі, де розташована резиденція ватажка терористів Дениса Пушиліна

Російський телеканал НТВ, посилаючись на інформацію бойовиків, заявив, що третім вибухом виявився обстріл в районі Вольво-центру, який знаходиться недалеко від Донецького аеропорту.

Видання Остров з посиланням на місцевих жителів відзначає, що після вибухів в центрі Донецька почалася стрілянина зі стрілецької зброї.

“Донецьк. Центр. Дуже сильний вибух, схожий на той, що був у” Сепар “,” Походу когось утилізують? “,” Потужно прогриміло, навіть стіна здригнувся. Потужно і не далеко “,” Щось афігенскі гримнуло. Штора захиталася “,” Донецьк, задимлення район ДАП або Дослідне “,”А кого рвонули в нашому центрі світобудови? У центрі знатно прокотилося відлуння, начебто навіть спарений був бабах “, – пишуть люди в соціальних мережах.

Також місцеві жителі відзначають, що окупанти оточують місця сьогоднішніх вибухів в Донецьку. Джерело

Загрузка...

донецк взрыв

донецк взрыв