Терміново! Назріває, щось страшне?! ОБСЄ зробили екстренне повідомлення! Над Донбасом російські бомбардувальники

Новости

СПОСТЕРІГАЧІ ОБСЄ ПОМІТИЛИ РОСІЙСЬКИЙ БОМБАРДУВАЛЬНИК У НЕБІ БІЛЯ ДОНЕЦЬКА
За даними СММ, над окупованим Донбасом літає Ту-95 або Ту-142.Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували польоти літака, ймовірно, категорії Туполєв над непідконтрольною територією Донбасу.

Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ.»15 лютого о 10:00, перебуваючи на південно-західній околиці н. п. Старобешеве (непідконтрольний урядові, 32 км на південний схід від Донецька), команда СММ зафіксувала літальний об’єкт на південний схід від своєї позиції, що пролітав із південного заходу на північний схід», — розповіли спостерігачі.

Російські літаки четвертий день нарізають кола вздовж українського кордону.Круті віражі у небі, що їх важко сплутати із будь-чим іншим. Щонайменше тричі сьогодні зранку з землі відверто здавалося, що просто у напрямку Маріуполя, летіли російські бойові літаки. Закладали віражі, нарізали кола й повертали у бік Росії. Водночас земля на передовій знову почала здригатися від розривів — ствольної, далекобійної, ворожої артилерії.

ТСН. 19:30 15 лютого, 20:19

Як зазначили в ОБСЄ, за допомогою оптичних засобів спостереження було визначено, що це був літак із чотирма турбогвинтовими двигунами та стрілоподібним крилом, ймовірно, Туполєв Ту-95 чи Туполєв Ту-142.

Окрім цього спостерігачі повідомили, що від 10:50 до 11:10, перебуваючи у районі на північний захід від населеного пункту Любівка (колишнє Ленінське; непідконтрольний урядові, 43 км на південний схід від Донецька), бачили літак, ймовірно, Ту-95 чи Ту-142, на схід від своєї позиції, що пролітав із півночі на південь та у зворотному напрямку.

Нагадаємо, 18 лютого,Терористи на Донбасі гатять з артилерії, три бійця ООС поранені бойовики на Донбасі 12 разів порушили режим припинення вогню, з них 10 разів – із застосуванням артилерійських систем калібру 122 мм та мінометів калібрів 120 і 82 мм із витратою 117 снарядів та мін. Джерело