Путін б’ється в істериці! Догрався!!! 20 тисяч іноземних військових зайдуть на Донбас

Новости

Екс-глава НАТО Андерс Фог Расмуссен поділився думкою, як вирішити конфлікт на Донбасі.Також він торкнувся теми мінських домовленостей, які, на його думку, не дають ніякого результату.

“Скажу так, що єдиний шлях припинити війну в Донбасі – це розгорнути миротворчу місію з мандатом ООН. Це дасть їй надійність в контролі кордону між РФ і Україною до тих пір, поки ваші країни не укладуть остаточну угоду щодо врегулювання”, – заявив Расмуссен.

Як відомо, другим мінським угодами в цьому місяці виповнюється чотири роки. Екс-глава НАТО згоден з думкою українців, що від них толку мало.

“Так, це правда. Ніякого прогресу немає. Головна заковика в тому, що Україна не може виконати частину своїх політичних зобов’язань мінських домовленостей (внести до Конституції автономний статус Донбасу і провести вибори на окупованих територіях, – ред.) без введення миротворчої місії. Ця місія могла б стати запобіжником від того, що РФ не обдурить і не залишить свої війська в Україні. Поки не бачу можливості, як реалізувати мінські угоди при такій ситуації “, – додав закордонний політик.

Також він вважає, що Захід не в силах допомогти в цьому Україні – у вирішенні конфлікту на Донбасі.

“Напевно, ні. Бачу шлях тільки через миротворчу місію ООН. Це моя пропозиція. Я думаю, що знадобиться, як мінімум 20 тис міжнародних військ для того, щоб контролювати те, що відбувається в Донбасі”, – додав він.

Ймовірно, українська влада прислухається до порад екс-глави НАТО і підтримає введення 20 тис. іноземних військ на Донбас. Зрозуміло, що глава Кремля Володимир Путін буде не в захваті від такого рішення і для нього це буде дуже ганебний сценарій. Джерело