Волонтер: Важливо!  Вже майже тиждень над Маріуполем літає літак. ОБСЄ його бачить, а штаб ООС це спростовує

Новости

Важливо !Прошу максимальний репост ! Вже майже тиждень над Маріуполем літає літак . Але якась незрозуміла сітуація відбувається .

Місія ОБСЄ баче літак і фіксує це в своїх звітах , а штаб ООС це спростовує . Для мене , як військового волонтера, це незрозуміло . Держкордон з Росією у нас знаходиться в 45 км від Маріуполя і місцеві мешканці ну ніяк не можуть бачити літак , як що він тільки не порушив кордон і не залетів на теріторію України . А як що це так , то чому немає жодної реакції зі сторони штаба ООС і вони спростовують цю інформацію ? 


19 лютого о 12. 20 слід від літака вже зафіксували мешканці і виклали в інтернет , сьогодні о 9.30 знову літав літак і бачили слід в небі . 


Мені незрозуміла позиція штабу ООС , а також хотілось би почути коментарі від СБУ з цього питання . В п’ятницю іду на зустріч в ОБСЕ і послухаю , що вони кажуть по данному факту .


Зазвичай вони в нас були «слепоглухонемі » , а зараз навпаки .
Дежавю ? Знову ? І як що це якесь політичне рішення , то мене воно взагалі не турбує . Мене турбує безпека Маріуполя , і як що є порушення державного кордону , то повинна бути гідна відповідь . Досить вже . Автор: 
Маша Украинская

На данном изображении может находиться: небо, облако и на улице

Опубліковано Галиною Геннадіївною Однорог Середа, 20 лютого 2019 р.