Це кінець! Почалося страшне! Пенсіонерку змушують виплатити 20 тисяч гривень: Незаконно отримувала субсидію

Новости

Від пенсіонерки вимагають повернути субсидію: син придбав квартиру і оформив на матір.Проти пенсіонерки відкрили кримінальну справу за шахрайство.

Повернути дотацію державі вимагають з пенсіонерки в Тернопільській області і відкрили кримінальне провадження за шахрайство. Мовляв, жінка придбала пільгу на електроопалення будівлі – 20 000 гривень. А сама придбала житлоплощу.

“Я їм казала – якщо я такий злочинець, як ви дізналися, що я купила квартиру? У пояснювальній я написала, що це житлоплощу сина”, – свідчить старенька Ганна Вакула.

Але ось коли пані Анна оформляла дотацію, житлоплощу в декларації не показала.

“Є ймовірність, що вона може і не знала, оскільки діти її перебувають за кордоном і отримали нерухоме майно в Івано-Франківську, яку зафіксували на її. Ймовірно насправді дівчина ніяк не розуміла цього вчинку”, – свідчить керівник відділення комунікації ГУ ПП України в Тернопільській області Сергій Крета.

А тим, хто привласнив державні ресурси, загрожує до трьох років ув’язнення або стягнення.

Як говорилося, 4,2 мільйона домогосподарств України мають можливість придбати дотацію, з яких, 70% – це люди пенсійного віку. Про даному повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Знала чи ні – зараз необхідно повернути країні 20 000 гривень. А пенсія – трохи вище півтори тисячі. З цієї причини у виконавчій службі дали можливість перераховувати заборгованість невеликими частинами.

Але викручуватися для дотації стало важче. Особливо коли Мінсоцполітики утворило Єдиний реєстр субсідіантов. Завдяки йому в минулому році виявлено 20 000 українців, які купували громадську пільгу за двома адресами. Джерело