Українці приголомшені! Це Європа?! Модернізована маршрутка викликала ш0к у людей. ФОТО

Новости

Користувачів інтернет-мережі насмішила одна з маршруток, яку власник вирішив незвично «модернізувати».Про це повідомив журналіст Єгор Чечерінда.

«Це фото зробила мій день. Десь у 80-х кілометрах від кордону Євросоюзу, після прийняття змін до Конституції. Я б його так і назвав – «В Європу», – зазначив він.

Звернемо увагу, що користувачі мережі поспішили висміяти ситуацію, закидавши її їдкими коментарями.

«І так скрізь», «реформований Богдан», «все правильно, щоб був шанс вийти», «це щоб поїздка була з вітерцем», «нічого, килим заліковий», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, львів’янин побив водія маршрутки за те, що останній відмовився безкоштовно везти його дітей. Чоловік розповів свою історію в Facebook:

«Водій маршрутки №43 відмовився безкоштовно везти старшого сина, у якого не було при собі учнівського посвідчення. Водій сказав що на лобі в неї не написано, що він школяр, зупинив маршрутку і вигнав його. Після дзвінків на гарячу лінію я зрозумів, що необхідна особиста зустріч з водієм. І вона відбулася. Тепер у нього світить під правим оком, щоб краще дітей бачив, ну а мені світить ст. 125 КК України «Нанесення легких тілесних ушкоджень».

Відомо, що дітям призвідника бійки 11 і 13 років відповідно. Водій вигнав усіх на мороз.

Так деякі користувачі підтримали вчинок ображеного батька, інші – засудили:

«За законом все-таки потрібно пред’являти документ, а не розпускати руки». Джерело