Це жах! Страшне ЧП в Києві! Озвіріла жінка порізала перехожого після відмови дати їй милостиню

Новости

“Пошматувала ножем”: бездомна озвіріла після відмови отримати милостиню в Києві.
У Києві знайшли закривавленого чоловіка, на якого накинулася з ножем неадекватна жінка. Нацгвардія під час патрулювання в неділю, 24 лютого, в Києві, виявила скривавленого чоловіка.

Про це повідомляє видання «Інформатор».Постраждалого знайшли близько 21:15 на мосту Патона в районі підземного переходу через Наддніпрянське. Як довго він стікав кров’ю невідомо, так як потерпілий, попередньо, знаходився в нетверезому стані.

Службовцям Нацгвардії він розповів, що отримав поранення перебуваючи на Набережно-Печерській дорозі. Також чоловік додав, що до нього підійшла невідома жінка і попросила грошей. Коли той відмовив, то вона дістала ніж і двічі вдарила його в область лопатки.

На місце події викликали поліцію і медиків швидкої медичної допомоги. Медики надали потерпілому першу медичну допомогу на місці і госпіталізували.

«Один з очевидців розповів, що в цьому районі часто зустрічав неадекватну жінку, яка на вигляд схожа на бездомну. За його словами, вона просить грошей у перехожих і поводиться агресивно. Правоохоронці відібрали свідчення і оглянули прилеглу територію. Обставини події з’ясовуються», – йдеться в повідомленні.

Також раніше повідомлялося, що у Франції невідомий накинувся на людей з ножем в руці. Подія трапилася у французькому місті Марсель.

У центрі міста чоловік вихопив ніж і накинувся на людей, які перебували поруч. Йому вдалося поранити чотирьох – двоє людей постраждали від нього в трамваї, два на вулиці. Перехожі відразу викликали поліцію.

На прибулих правоохоронців нападник відреагував агресивно. У його руках опинився вже не ніж, а пістолет, який він направив на поліцейських. Правоохоронці були змушені відкрити вогонь. Людина не кинув зброю, а, навпаки, почав відстрілюватися. Незабаром він був поранений і тільки тоді його вдалося затримати.

Повідомляється, що життю постраждалих від ножа невідомого нічого не загрожує. А ось сам агресор перебував у вкрай важкому стані. Джерело