УВАГА!!! АЛЯРМ!!! Потрібен резонанс! Друзі, вчора на одній із заправок у київській області був важко поранений патріот

Новости

УВАГА!!!АЛЯРМ!!!Друзі, вчора на одній із заправок у київській області був важко поранений патріот, волонтер добробату ОУН з 2014 року Руслан Лук’яненко.

Обставини нападу наступні: Руслан пив каву на заправці та чемно спілкувався з продавчинею, яка йому розповідала, що зараз відмінили «23 фєвраля», і як це погано, «а вот раньше било харашо», на що Руслан зауважив цій пані, що, напевне, у неї родичі працювали десь в партапараті, тому у них все було добре з чим пані й погодилась, у неї дійсно хтось з рідних був обласним парткерівником.

Але тут у бесіду вліз якийсь абсолютно сторонній кремезний ватник і нагло почав чіплятись до Руслана, заявивши: «кто нє празднуєт 23фєвраля, тот пі…ас», Руслан на це гідно відповів, ватник наніс Русланові декілька ударів, почалася бійка, яку розтягнули люди.

Далі Руслан пішов до своєї автівки, не встиг відкрити, як підбіг цей ватник і вистрілив Русланові з травмата в голову й почав розстрілювати. Руслан боронився, як міг, але важко боронитися проти озброєного, тренованого неадеквата.

Результат: наш побратим поранений в голову, а головне, є загроза втрати нирки, попереду важка операція, будуть виймати кулю. Парадокс в тому, що Руслана затримали і сьогодні вручили підозру. Поки що він перебуває в лікарні під наглядом поліції.

Так хто ж цей нахабний ватник? Виявляється, це доволі відомий персонаж! У 90-ті був харківським кримінальником, у 2000-ні — регіонал і олігарх місцевого пошибу. Ну, і звісно, за периконаннями — чистий ватник, ворог нашого народу.
Сьогодні, коли журналісти дізнались і оприлюднили деталі інциденту та особистість нападника, справу порушили проти двох!!!

Є відео, є свідки, як цей покидьок напав на патріота, але поліція завела справу і проти Руслана.Добровольчий Рух ОУН бере цю справу під особистий контроль — вата нахабніє, Заславський хоче війни, він її отримає. Друзі, прошу уважно слідкувати за подіями, ходити на суди, не дамо переслідувати патріотів! А наразі дуже ПРОШУ ШИРЕНЬ!!!Разом переможемо!Слава Нації!!!

P.S. Нижче надаю трохи інфи про цього ватника, воно потворне, таке потворне в усьому, і тварин не любить, і злочинець, і ватан.
https://pl.com.ua/byvshij-top-menedzher-naftogaza-rasstrel…/ 

Микола Коханівський

На данном изображении может находиться: 1 человек