“Долар буде по 60”: українцям розкрили невтішну інформацію

Новости

Нова світова фінансова криза може розпочатись зовсім скоро. Український економіст Ерік Найман озвучив невтішний прогноз щодо майбутнього економіки. Зокрема, Ерік говорить про курс долара до 60 гривень, а також світову фінансову кризу.

«Зараз для України ситуація більш небезпечна, ніж в 2008 році. Адже за останні десять років Україна набрала гігантські борги. Якщо в 2008 році головні проблеми були в банківському секторі, то зараз в першу чергу з ними зіткнеться держава. І буде на це реагувати підвищенням податків і процентних ставок, а також грошовою емісією. Емісія призведе до девальвації національної валюти », – заявив економіст.

За словами економіста, в ході кризи гривня може впасти до 60 гривень за долар. Точні терміни визначати економіст не береться. Однак падіння гривні може відбутися вже в кінці 2019 року.

“Україна не має засобів захисту від світової економічної кризи, тому що за останні чотири роки наша країна не провела необхідні реформи, не привернула прямі іноземні інвестиції. Тобто, ми упустили свій шанс підготуватися до чергової хвилі світової кризи », – підсумував експерт.

Раніше повідомлялося, що НБУ займається стрес-перевіркою банків при неприйнятних умовах економіки.

Національний банк вирішив виділити ключові пріоритети і параметри в 29 українських банках під час стрес-тесту в 2019 році. В останні два роки споживчі кредити – їм буде приділено особливу увагу.

У НБУ жорстка грошово-кредитна політика, в тому числі високі процентні ставки, кредит в реальній економіці дуже дорогий. Банкіри змушені масово давати невеликі кредити простим українцям. Джерело