Погляньте, що там робиться! Масову різанину влаштували в центрі Одеси: багато поранених, всі деталі

Новости

В Одесі сталася різанина, шестеро чоловіків в лікарні. У центрі Одеси сьогодні, 8 березня, сталася бійка з різаниною. В результаті бійки в барі у двох чоловіків колото-різані рани, а ще у чотирьох чоловіків – проникаючі колото-різані рани.

“В Одесі в поліцію близько 4:00 надійшло повідомлення, що біля бару Laila на розі Дерибасівської і Катерининської сталася різанина між чоловіками. Були госпіталізовані п’ять чоловік, один звернувся в лікарню самостійно”, – сказали в прес-службі Головного управління Національної поліції в Одеської області.

Розпочато слідство, порушено кримінальну справу за ч. 2 п. 1 ст. 115 – “замах на вбивство”.

Як повідомлялося, убитий в одному з районів столиці бізнесмен Сергій Кисельов виявився головним свідком в справі так званих «діамантових прокурорів»

Про це повідомив «Обозреватель».

Так, Сергій Кисельов був великим бізнесменом, який володів фірмою ТОВ «ЮВК-Агат». Серед фірм, в яких він значився засновником або керівником, були «ЮВК Рубін», «ЮВК Онікс», «Альянс СК» і «Ю. В. К. – Агат». Вони спеціалізувалися на виробництві дорогоцінних металів, ювелірних та дорогоцінних виробів.

Чоловік вважав себе постраждалим від дій «діамантових» прокурорів. За його словами, він дізнався в знахідках силовиків свої вироби, які нібито були вилучені у серпні 2010-го.

«Кисельова тоді звинувачували у виготовленні та збуті підроблених каменів, сам же він наполягав, що це наклеп і на нього тиснуть через незгоду “ділитися” бізнесом. За його словами, прокурорами була організована позапланова перевірка і “маски шоу”, в результаті яких у Сергія Кисельова було вилучено понад 500 кілограмів золота, 50 кг банківського золота, близько 300 кг срібла, діаманти й інші дорогоцінні камені», – йдеться в повідомленні.

Пізніше чоловік звертався до правоохоронців з вимогою повернути вилучене у ТОВ «Альянс СК». Джерело