На звалище цих підгодованих! Зеленський потужно приструнив Тимошенко

Новости

Володимир Зеленський відреагував на гострий коментар Юлії Тимошенко щодо його рішення йти на вибори 31 березня в якості претендента на пост президента України

Кандидат у президенти України і знаменитий гуморист Володимир Зеленський опублікував у своєму акаунті на Facebook пост, в якому парирував оцінку Юлії Тимошенко щодо його наміри зайняти крісло в головному кабінеті на Банковій вулиці.

Як відомо, в інтерв’ю журналістки Соні Кошкіної лідер партії «Батьківщина» і кандидат у президенти України Юлія Тимошенко досить жорстко відгукнулася про рейтинг Володимира Зеленського, заявивши, що “робити такий борщ з Чебурашки – це, можливо, креативно і певним чином це якийсь експеримент, але це точно не смачно”.

Володимир Зеленський у своїй публікації  на Facebook від 12 березня зазначив, що він вже майже звик до регулярних вибухів в мережі, в яких недоброзичливці намагаються очорнити його ім’я та ім’я його команди і навіть починає нервувати, якщо чергова порція помиїв затримується.

“Ой, щось ще доноситься, тихенько, як гавкіт із сусіднього села, “борщ із Чебурашки”. Креативно! Ну, це краще, ніж “скислий борщ і вчорашній”… Ржу не можу. А значить – готовий! Ми – нове блюдо! Свіже! З інгредієнтів важлива лише порядність, а там людей досвідчених додамо до смаку і точно обійдемося без “потрухів”, – відреагував на слова Тимошенко артист.

Раніше повудомлялось, что кандидат в президенти України гуморист Володимир Зеленський тепер не довіряє правоохоронцям.

Після скандалу з прослуховуванням у власному офісі, лідер “Кварталу 95” зацікавився сучасними технологіями. Він провів зустріч з лідерами українського IT-ринку. Про це команда Зеленського відзвітувала на YouTube-каналі.

Володимир Зеленський традиційно записав свою зустріч на відео. Під час обговорення технічних питань, кандидат в президенти зробив сенсаційну заяву. Він запропонував новий підхід до боротьби з технологіями у владі.

“Немає сенсу боротися з сьогоднішніми технологіями. Краще, звичайно, їх узаконити. Моя думка”, – підкреслив Володимир Зеленський. Він зазначив, що в іншому випадку технології все одно будуть працювати в Україні, але вже поза законом.

Розмовляючи з представниками IT-компаній, шоумен поділився своїм враженням від роботи владних структур. Він зазначив, що зараз не довіряє чиновникам, які виконують функції виконавчої влади.

Володимир Зеленський вважає, що від проблем зі шпигунством можна назавжди позбутися простим способом. Можна встановити камеру в робочих кабінетах всіх чиновників. Так будь-який громадянин зможе переконатися, що представники влади дійсно займаються справою.

Загрузка...

Володимир Зеленський зазначив, що політики зможуть вирішувати свої темні питання десь “в лазнях”. Але 8-10 годин на добу вони все одно будуть під пильним наглядом. Джерело