Цей день буде снитись йому в кошмарах! Путін поплатився за атаку в Керченській протоці, завдано нищівного удару

Новости

Проти Російської Федерації ввели нові санкції через «самодіяльність» в Керченській протоці. Про це заявив глава Мінфіну США Стівен Мнучін.

«Ця спільна ініціатива з нашими партнерами в Європейському Союзі і Канаді посилює нашу загальну відданість запровадженню цілеспрямованих і значущих санкцій у відповідь на спроби Кремля нехтувати міжнародними нормами і підірвати суверенітет і територіальну цілісність України»,

– зазначив він. За його словами, в санкційний список потрапили заступник голови прикордонної служби ФСБ Геннадій Медведєв, начальник пункту управління командуванням Федеральної служби безпеки по Криму Руслан Ромашкін, глава прикордонного управління ФСБ по Криму і Севастополю контр-адмірал Сергій Станкевич та його заступник Андрій Шеїн.

Більш того, стверджує Мнучін, під санкції потрапили підприємства «Океанприлад», «Фіолент», «Судокомпозит», «нові проекти», «Консоль-Буд ЛТД» і «зірка».

Як повідомлялося раніше, Російська Федерація готується до нового нищівного удару США

Про це заявив авторитетний економічний аналітик, фахівець з нафтогазового ринку Михайло Крутіхін в інтерв’ю журналістам.

За його словами, США, в першу чергу, завдадуть удару по російському рублю і фінансовій системі країни.

«У цьому законопроекті йдеться про санкції проти російського суверенного боргу і російської банківської системи», — не сумнівається Крутіхін.

На думку економічного аналітика, в США є сильний опір таким санкціям, які ще називають «санкціями з пекла», оскільки в результаті їх реалізації буде завдано удар не тільки російської, але і світової банківської системи.

«Банкірам не вигідно, щоб фінансову систему хтось різко смикав. Але якщо це раптом станеться, то це буде колосальний удар по рублю і фінансовій системі країни”, – стверджує експерт.

За підрахунками Михайла Крутіхіна, США можуть завдати нищівного удару по Російській Федерації вже в 2020 році. Джерело