Край цинізму! «Третьосортне барахло!» Рева вибухнув образами на адресу українців

Новости

Скандально відомий міністр соцполітики Андрій Рева не припиняє дивувати українців цинізмом. У мережі з’явилися вирізані з його інтерв’ю перли, які журналісти завбачливо не пустили в ефір. Виявилося, що не дарма, пише «Знай.ua».

Наприклад, Рева розкритикував співгромадян за те, що вони купують «металобрухт» й абсолютно не орієнтуються в автомобільній промисловості. Ось якою була відповідь міністра на запитання ведучої, чому німці їздять на нових Mercedes і BMW, а українці – на десятирічних Ланосі і тридцятирічних Жигулях:

“Все просто. Жителі Німеччини є знавцями автотранспорту, а українці в машинах не розбираються, тому і купують третьосортне барахло”.

На питання про те, чому німці живуть в середньому на 10 років довше українців, чиновник відповів, що вони не стежать за своїм здоров’ям. При цьому він категорично відкидає те, що основні причини – низький рівень охорони здоров’я, слабка підготовка лікарів і жебрацькі пенсії.

“Не говоріть нісенітниці. Головна – українці мало відвідують поліклініки і не роблять вранці зарядку!”, – парирував Рева.

Не менш феєричною була відповідь міністра на запитання про продуктивність праці в двох країнах: у Німеччині вона вище в 10 разів. Рева упевнений, що це – наслідок того, що «українці краще працюють руками, а не головою. Вони шанують традиції і намагаються не вносити зміни в виробничі процеси протягом багатьох десятиліть».

На думку блогера Михайла Шнайдера, який явив ці «перли» користувачам соцмережі Facebook, міністр, м’яко кажучи, не на своєму місці.

Тим часом Рева за минулий місяць заробив 59 тисяч гривень, в тому числі 15 тисяч гривень премії.

«Це якась Насмішка над усіма Нами. Поки Мільйони українських людей похилого віку не Живуть, а Виживають, цей Діяч отримує такі Гроші. Просто Фантастика. За межею Розуміння і Здорового глузду. Ну а найсумніше в тому, що все це Відбувається з нашої Мовчазної згоди. Ми Мовчимо… Значить, нас все влаштовує…», – зазначив Шнайдер на своїй сторінці.

Джерело