На фронті чекають Гладковського хай на тій зброї повоює! Кошулинський зробив гучну заяву

Новости

Кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський розповів, що на фронті військові цікавляться, чому Ігор Гладковський і його партнери не захищають Україну.

Про це він сказав під час програми “Право на владу”.

“Я заїжджав на Донбас, привітати своїх побратимів із Днем добровольця. Був у Мар’їнці, Авдіївці. Розмовляв із хлопцями. Наші військові трошки по-іншому оцінюють це все. Вони кажуть, що на армії наживаються дуже молоді гарні хлопці: червонощокі, вони добре розбираються у техніці, у зброї. У них єдине питання: а де ж були військові комісари, як вони пройшли повз них? Що не так із цими молодиками? Може, вони медичної комісії не прийшли, може, у них сколіоз від шикарних автомобілів? На фронтів їх чекають. Військові хочуть, щоб ці “хлопчики” на тій зброї, що для ЗСУ закуповували, послужать”, — сказав Кошулинський.

Націоналіст також додав, що розкрадання армії наближеними до президента людьми – це державна зрада.

“Укроборонпром” був створений у 2010 році указом Януковича та розпорядженням Азарова. Це орган-паразит, котрий ні за що не відповідає і нічого не виробляє, тільки збирає “вершки”. Він був заснований спеціально для того, щоб руйнувати Збройні сили та військово-промисловий комплекс України. Нова влада повинна була його ліквідувати. Натомість вони продовжили збагачуватись на цій схемі. Це стаття 111 Кримінального кодексу України – державна зрада. Це точно підслідність СБУ. Бо ми не просто не отримали кошти від “Укроборонпрому”. Це наше оборонне замовлення отримала країна-агресор”, – наголосив кандидат в Президенти від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський.

Окрім того, Руслан Кошулинський представив своє бачення формули перемоги України над російською агресією. «Враховуючи потуги ворога, які сьогодні є, вважаю, що це перш за все, потужні, сучасні, високотехнологічні Збройні сили», – наголосив він.

На думку кандидата в президенти від ВО «Свобода», Нормандський формат не справляє якісного тиску на Росію. Кошулинський вважає, що до переговорів потрібно долучати учасників Будапештського меморандуму – США і Велику Британію – з метою тиску на РФ. На його думку, запорукою перемоги є фінансування держави та єдність.

Також, за словами Кошулинського, треба ухвалити «антиолігархічний пакет докорінних перетворень». Він пояснив, що ці законопроекти включають економічну і політичну частину.

Кошулинський підкреслив, що ВО «Свобода» не співпрацює з європейськими правоконсервативними партіями. Джерело