Резонанс! У кулуарах «плюсів» кажуть, що відома телеведуча Алла Мазур намагалася не допустити записане заздалегідь інтерв’ю. ВІДЕО

Новости

У кулуарах «плюсів» кажуть, що відома телеведуча Алла Мазур намагалася не допустити записане заздалегідь інтерв’ю з коміком Володимиром Зеленським для підсумкової за тиждень ТСН.

Вона нібито аргументувала це тим, що інтерв’ю слабке і садить інтерес глядача до програми. Але головний продюсер Олександр Ткаченко наполіг на тому, щоб воно з’явилося в ефірі.

Про це в своєму блозі розповідає журналіст Юрій Луканов.

Він зазначає, до того ж комік і за сумісництвом кандидат в Президенти кілька разів обіцяв прийти на прямий ефір до журналістів і не виконував обіцянки. Справа в тому, що комік на політичну тематику самостійно двох слів зв’язати не може. Він є продуктом телевізійних політтехнологій.

Аллі Мазур, швидше за все, не хотілося виглядати як підставка для мікрофона, яка організовує «теплу ванну» Зеленському, але довелося.

Луканов наголошує, якщо врахувати, що «плюси» з посиланням на російські ЗМІ розповіли про те, що Петро Порошенко вбив свого брата, то доводиться констатувати, що пристойний колись телеканал перетворився на бойовий листок з підтримки Зеленського і мочилова його конкурента Петра Порошенко.

Луканов пише, згадується 2004 рік, коли вісім журналістів телеканалу звільнилися на знак протесту проти цензури, введеної тодішньої адміністрацією президента. А інша частина колективу публічно вибачалася за свою брехню і обіцяла більше так не робити. Тепер же все вилилося в кулуарні виступи Алли Мазур.

Аналогічні позиції займають ЗМІ, які агітують за інших кандидатів. Правда, до вбивства родича кимось із кандидатів вони не опустилися. Однак, вони ще зможуть себе проявити. Дуже схоже, що журналістика в Україні здулася.

Джерело