18:00 Потужна заява Юлії Тимошенко! Повірте мені, що відразу після інавrурації я..

Новости

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що якщо вона стане президентом, то вже через місяць в Україні ніхто не буде отримувати менше, ніж 4 тис. 425 грн. Про свої плани лідер «Батьківщини» розповіла під час виступу перед виборцями в Ужгороді, передає прес-служба партії.

Тимошенко заявила, що в разі перемоги на виборах вона в найближчі роки зможе підняти доходи українців до рівня сусідньої Польщі, а вже через місяць після інавгурації підвищить пенсії утричі.

За її словами, реформа діючої влади, згідно з якою пенсіонери отримують менше 2 тис. грн, це «геноцид українських пенсіонерів».

«Це вважається свідомим знищенням життя людини. У перший місяць роботи нового президента менше, ніж 4 тис. 425 грн, ніхто не буде отримувати!», – пообіцяла кандидат у президенти.

Також вона додала, що не у всіх будуть однакові пенсії. Ті, хто мають великий стаж роботи, будуть отримувати великі пенсії.

Як повідомлялося раніше, три великі соціологічні служби провели масштабне опитування, за результатами якого склали рейтинг кандидатів у президенти. Юлія Тимошенко у ньому посідає друге місце, випереджаючи чинного президента з невеликим відривом, але поступаючись шоумену Володимиру Зеленському.

Джерело