Тисячі українців залишаться без світла: країна порине в цілковитий морок

Новости

Станеться це прямо перед виборами.Тисячі українців залишаться без світла: країна порине в цілковитий морок.У суботу, 30 квітня, просто перед виборами президента в Україні, вимкнеться світло.

Вся справа в тому, що саме в цей день о 20.30 за Київським часом, жителі Землі із року в рік на годину вимикають світло для збереження планети.

Акцію започаткував 12 років тому Всесвітній фонд природи WWF в Австралії. Її мета — привернути увагу до проблеми зміни клімату. Через рік ця ідея поширилася по планеті, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. В Україну акція прийшла в 2009 році.

У минулому році «Година Землі» пройшла надзвичайно упішно. До акції приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок.
Крім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія нагадує про необхідність щоденних дій кожного громадянина, компанії та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з навколишнім середовищем.

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), пропонує визначити «Енергоатом» як постачальника електроенергії за низьким тарифом для населення. Про це йдеться у листі члена НКРЕКП Дмитра Коваленка до Міністерства енергетики від 28 січня, яке публікує видання «Наші гроші».

Це варіант розробили в НКРЕКП для збереження середньозваженого тарифу для населення на нинішньому рівні 1,03 грн за кВт*год. У листі вказується, що найбільш оптимальною є компенсація різниці між ринковою та регульованою ціною електроенергії для побутових споживачів за рахунок прибутку «Енергоатому». Про покладання будь-яких зобов’язань або витрат на теплову генерацію в проекті НКРЕКП ані слова.Джерело

Загрузка...