Терміново! Лідирує не Зеленський: Центральна виборча комісія опрацювала перші протоколи

Новости

Центральна виборча комісія опрацювала перші протоколи на виборах президента України.За даними ЦВК, станом на 22:11 діючий президент України Петро Порошенко виривається вперед.

Згідно з першими даними, Порошенко набирає 31: 83%, Володимир Зеленський – 24,10, Юлія Тимошенко – 12,38, Анатолій Гриценко – 9:47, Олег Ляшко – 5,07.

31 березня в Україні відбулися вибори президента з рекордною кількістю кандидатів – їх було 39. Виборчі дільниці опрацювали 12 годин і закрилися о 20:00. Після цього дані передали з місць в окружні комісії, а далі в ЦВК.

Саме ЦВК оголосить підсумки волевиявлення українців. Він повинен зробити це за десять днів, але перші підсумки голосування з’являться вже сьогодні ввечері. Тим часом екзитполів вже фіксують вихід до другого туру Володимира Зеленського, за яким насилу прорвався Петро Порошенко.

До офіційних результатів виборів попередні результати оголосили три екзит-пол: Національний і Всеукраїнський екзит-пол, а також дослідження ТСН і Соцісу.

Їх результати відрізняються, але головний тренд в кожному дослідженні такий – лідирує Володимир Зеленський з 29-30% рейтингу, а за ним з великим відставанням іде Петро Порошенко, у якого 17-19%.

Тимошенко заявила, що розцінює оприлюднені дані екзит-полів, як інструмент маніпуляції, і стверджує, що має вийти в другий тур.

Зеленський в свою чергу подякував українцям за вибір і заявив, що це тільки перший крок до великої перемоги.

Порошенко заявив, що країна успішно пройшла тест на європейськість, і підтвердить це ще раз 21 квітня. Джерело