Щойно! Аваков відверто розповів про Зеленського: такої заяви не очікував ніхто

Новости

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував перебіг перший тур виборів України та розкрив план діяльності правоохоронців у другому.

Про це він розповів у інтерв’ю Соні Кошкіній, передає LB.ua.
Аваков розповів про специфіку роботи МВС у передвиборчий період, кібер-атаках, враження від особистості Володимира Зеленського, подальші перспективи політиків Юлії Тимошенко та Петра Порошенка.

Я не коментую результати конкретно кожного з кандидатів. Я дивлюся на результати з точки зору процедури: чи вдалося нам, МВС, виконати все, що було потрібно? Так, в день голосування у нас було 2319 звернень, порушено 47 кримінальних справ:

незаконна агітація, фотографування заповнених бюлетенів, спроба виносу, підкуп виборців і так далі. Зафіксовано три факти підписаних, але не заповнених протоколів підрахунку голосів – 50 округ (Добропілля), Баришівка (Київська область) і с. Мирне Біляївського району Одеської області.Однак, в цілому можна сказати, що волевиявлення пройшло спокійно, ми змогли забезпечити достатньо високий рівень безпеки. Тепер важливо провести грамотний підрахунок голосів і не допустити зіткнень і заворушень», — стверджує міністр.

Аваков відмовився коментівати свої «електоральні вподобання» стосовно трьох рейтингових кандидатів — Зеленського, Порошенка і Тимошенко.

«Я не буду нічого радити ні Тимошенко, ні Порошенко, ні Зеленському. Я буду їм допомагати з точки зору забезпечення їх прав на виборах. Але не більше», — підкреслив міністр.

Кандидатуру слуги народу він прокоментував із точки зору «людського ставлення», однак при цьому додав, що кандидат готовий делегувати повноваження на посаді президента України.

«Зеленський — порядна людина з іншого світу. З іншої площини. Готовий розбиратися з проблемами, але водночас визнає, що в багатьох питаннях не цілком компетентним. У моєму розумінні, це означає, що він готовий делегувати повноваження», — резюмував глава МВС. Джерело